drKamil PietrasikKONTAKT:
info@drpietrasik.pl
+48 721 838 347
język: polskiPL|język: EnglishEN|MENU MENU
 

LIFTING BRWI
Lifting brwi koryguje oznaki starzenia się przez ich przemieszczenie ku górze do pozycji atrakcyjniejszej estetycznie.

Kandydatami do tego zabiegu są pacjenci z przemieszczonymi ku dołowi brwiami, które nadają oprawie oczu wygląd „zmęczony” i „zafrasowany”.

Operacja ta często bywa kojarzona z liftingiem czoła lub operacją powiek górnych.

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym lub płytkim znieczuleniu dożylnym. Podniesienia bocznych części brwi dokonuje się z niewielkich cięć ukrytych w skórze owłosionej głowy. Lifting brwi nie wymaga pozostania pacjenta na noc w klinice. Gdy skojarzony jest z innymi zabiegami odmładzającymi twarzy (tj. lifting czoła, operacją powiek) wówczas pacjent spędza jedną noc w klinice.

Powrót do normalnego funkcjonowania uzależniony jest od zakresu operacji i procedur towarzyszących. W przypadku prostego podniesienia brwi powrót do nieobciążającej aktywności następuje dzień po zabiegu a do normalnej aktywności po 1-2 tygodniach.

Wygląd ulega stopniowej poprawie w okresie od 6-8 tygodni.

W niektórych przypadkach możliwe jest podniesienie brwi w sposób mniej inwazyjny tj. przy użyciu szwów podtrzymujących wprowadzanych do tkanki podskórnej przy pomocy specjalnej igły. W tym przypadku zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym a pacjent wychodzi do domu bezpośrednio po jego zakończeniu.

Wyniki liftingu brwi są długotrwałe lecz nie permanentne. Operacja nie zatrzymuje naturalnego procesu starzenia się w tej okolicy.

Powyższa prezentacja jest tylko skrótową informacją i nie zastępuje konsultacji medycznej.


GALERIA
 

 ZABIEGI
Twarz i szyja
Piersi
Modelowanie sylwetki
Intymnie
Medycyna estetyczna
Chirurgia ręki

GALERIACENNIK
 

O MNIEZABIEGIGALERIACENNIKOPINIE PACJENTÓW
KONTAKT: info@drpietrasik.pl, +48 721 838 347
Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i EstetycznejPolskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
International Confederation for Plastic, Reconstructive, and Aesthetic Surgery (IPRAS)International Confederation for Plastic, Reconstructive, and Aesthetic Surgery (IPRAS)
American Association of Clinical Anatomists (AACA)American Association of Clinical Anatomists (AACA)
Opinie o mnie na:   estheticon.pl
znanylekarz.pl
ZOBACZ WERSJĘ DESKTOP
Nasze strony korzystają z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.