drKamil PietrasikKONTAKT:
info@drpietrasik.pl
+48 721 838 347
język: polskiPL|język: EnglishEN|MENU MENU
 

LIFTING SZYI
Lifting szyi niweluje objawy starzenia się tej często eksponowanej okolicy ciała przez usunięcie lub/i podwieszenie nadmiaru skóry oraz mięśni, a także redukcję nadmiaru tk. tłuszczowej.

Sama liposukcja szyi może dać dobry efekt tylko w przypadku gdy skóra  jest wystarczająco elastyczna i jędrna. W przeciwnym razie, konieczne jest usunięcie jej nadmiaru i zwiększenie napięcie części pozostawionej. Lifting szyi często kojarzony jest liftingiem środkowej i dolnej części twarzy, dając efekt kompleksowego i harmonijnego odmłodzenia korygowanych okolic.

Zabieg ten wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym z analgosedacją. Cięcia zlokalizowane są w okolicy zamałżowinowej i podbródkowej.

Pacjent po znieczuleniu miejscowym wychodzi do domu w dniu operacji. Po znieczuleniu ogólnym pozostaje w klinice na jedną noc.

Okres rekonwalescencji uzależniony jest od zakresu operacji, jak i zabiegów towarzyszących.

Powrót do normalnej działalności zawodowej następuje po 2-3 tyg. Przestrzeganie szczegółowych zaleceń pooperacyjnych jest elementem wpływającym zarówno na rekonwalescencję, jak i utrzymanie się efektu operacji. Istotna zmiana masy ciała może mieć wpływ na osiągnięty wynik estetyczny. Choć rezultaty liftingu szyi są bardzo dobre zabieg ten nie zatrzymuje naturalnych procesów starzenia się.

Powyższa prezentacja jest tylko skrótową informacją i nie zastępuje konsultacji medycznej.


GALERIA
 

 ZABIEGI
Twarz i szyja
Piersi
Modelowanie sylwetki
Intymnie
Medycyna estetyczna
Chirurgia ręki

GALERIACENNIK
 

O MNIEZABIEGIGALERIACENNIKOPINIE PACJENTÓW
KONTAKT: info@drpietrasik.pl, +48 721 838 347
Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i EstetycznejPolskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
International Confederation for Plastic, Reconstructive, and Aesthetic Surgery (IPRAS)International Confederation for Plastic, Reconstructive, and Aesthetic Surgery (IPRAS)
American Association of Clinical Anatomists (AACA)American Association of Clinical Anatomists (AACA)
Opinie o mnie na:   estheticon.pl
znanylekarz.pl
ZOBACZ WERSJĘ DESKTOP
Nasze strony korzystają z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.