drKamil PietrasikKONTAKT:
info@drpietrasik.pl
+48 721 838 347
język: polskiPL|język: EnglishEN|MENU MENU
 

Mariia Lorek - Warszawa
Dr. Pietrasik wykonał u mnie plastyke powiek górnych naprawdę jestem zadowolona efekt super mimo krótkiego czasu po zabiegu
Wyjątkowy lekarz POLECAM
Natalia - Wyszków
Jestem bardzo zadowolona z operacji, która odbyła się w Centrum Chirurgii Plastycznej Malia u dr. Kamila Pietrasika. To wspaniały lekarz, bardzo miły i przede wszystkim doświadczony. Moim problemem była duża asymetria piersi, Pan doktor fachowo ocenił możliwość operacji i wytłumaczył mi wszystko dokładnie. Konieczna była redukcja i plastyka piersi. Od operacji minęło pół roku. Bardzo miło wspominam okres rekonwalescencji, zarówno przed i po operacji byłam w stałym kontakcie z doktorem. Nie miałam żadnych komplikacji, a efekty są wspaniałe- czuję się lepiej psychicznie i fizycznie. Blizny są praktycznie niewidoczne. Cena zabiegu była przystępna, a wygląd kliniki nowoczesny z przemiłą opieką pielęgniarską i personelem. Bardzo polecam każdemu dr. Kamila Pietrasika :).
Zadowolona pacjentka :) - warszawa
Dr. Kamil Pietrasik jest bardzo milym, uprzejmym i kompetetnym lekarzem. Zawsze znajdzie dla pacjenta czas, czy przed czy po operacji. Wszystko bardzo dokladnie i zrozumiale tlumaczy. Wynik jest niesamowity, a operacja byla trudna do wykonania (duza asymetria). Jestem bardzo zadowlona i polecam czystym sumieniem dalej.
LTZ_WRK - Wrk
Dr Pietrasik - profesjonalizm, profesjonalizm i jeszcze raz profesjonalizm. Rekonstrukcja prostowników wykonana idealnie. Polecam z czystym sercem.
12>>
DODAJ OPINIĘ
Opinie o mnie na:
znanylekarz.pl
estheticon.pl
 

 ZABIEGI
Twarz i szyja
Piersi
Modelowanie sylwetki
Intymnie
Medycyna estetyczna
Chirurgia ręki

GALERIACENNIK
 

O MNIEZABIEGIGALERIACENNIKOPINIE PACJENTÓW
KONTAKT: info@drpietrasik.pl, +48 721 838 347
Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i EstetycznejPolskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
International Confederation for Plastic, Reconstructive, and Aesthetic Surgery (IPRAS)International Confederation for Plastic, Reconstructive, and Aesthetic Surgery (IPRAS)
American Association of Clinical Anatomists (AACA)American Association of Clinical Anatomists (AACA)
Opinie o mnie na:   estheticon.pl
znanylekarz.pl
ZOBACZ WERSJĘ DESKTOP
Nasze strony korzystają z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.