drKamil PietrasikKONTAKT:
info@drpietrasik.pl
+48 721 838 347
język: polskiPL|język: EnglishEN|MENU MENU
 

Aneta - Iłża
Polecam Pana dr Pietrasika z całego serca. Spełnił moje marzenia o pięknych uszach. Lekarz znający się na tym co robi. Miły, uprzejmy,konkretny.
Dominika
Abdominoplastyka z szyciem mięśni prostych:
Do doktora Pietrasika udałam się w wakacje 2020, podczas wizyty wysłuchał mnie z uwagą, obejrzał problematyczne miejsce, spokojnie tłumaczył wszystkie aspekty operacji. Termin operacji został ustalony, a pomiędzy ostatnią wizytą a operacją byłiśmy w ciągłym kontakcie i doktor bardzo szybko odpowiadał na moje dalsze pytania i obawy.
Dzień operacji: czułam się całkowicie zaopiekowana, warunki i personel w szpitalu Enel-med przewyższał moje oczekiwania.
Po operacji byłam pod ciągłą opieką, panią pielęgniarka zaglądała do mnie bardzo często. Dr Pietrasik także zajrzał do mnie aby sprawdzić jak się czuję i opowiedzieć o operacji.
Po operacji byłam zaopiekowana przez pani pielęgniarkę, panią Basię (niesamowite podejście do pacjentów, bardzo jestem jej wdzięczna) oraz przez doktora Pietrasika.
Podsumowywując: poziom mojego zadowolenia z przebiegu przygotowań i operacji jest bardzo wysoki, nie wiem czy mogłoby być lepiej.
Efekt po operacji podsumowywują słowa fizjoterapeuty: co to za cudotwórca robił Pani operację!
Ja w końcu nie wyglądam jak w ciąży a rozmiar zmniejszył się z 42/44 do 36.
Nie wiem dlaczego tak długo zwlekałam z operacją. Gorąco polecam dr Pietrasik, naprawdę zna się na tym co robi a blizna jest tak ładna, że czasami nie mogę jej znaleźć.
Anna R - Warszawa
Dr. Kamil Pietrasik jest bardzo miłym,uprzejmym i kompetentnym lekarzem. Od operacji minął miesiąc 21 grudnia 2021 (podniesienie, redukcja i duża asymetria, plus implanty). Nie było żadnego problemu, dr. Pietrasik wykonał kawał dobrej roboty. Klinika Enel-Med i cała obsługa szpitala na najwyższym poziomie. Wynik po operacji niesamowity,piersi wyglądają naturalnie i takiego efektu oczekiwałam.Wyjątkowy lekarz POLECAM z czystym sumieniem Dr. Kamila Pietrasika
Anna - Majdan
Lekarz z powołania,dla którego dobro,zdrowie i bezpieczeństwo stawiane jest ponad wszystko.
Człowiek niezwykle profesjonalny,świadomy swojej misji,ciepły,kulturalny a przy tym rzeczowy i konkretny.Wsłuchuje się w pacjenta,potrafi znaleźć"złoty środek"między potrzebami a estetyką i dobrym smakiem ,dba o terminy.Przy nim każda kobieta czuje się"zaopiekowana" od pierwszej wizyty,poprzez każdy mail, niesamowite wsparcie psychiczne do dnia zabiegu i późniejszej opieki pooperacyjnej. Dr Pietrasik przywrócił mi naturalny wygląd i wiarę w drugiego człowieka.
Po prostu "dziękuję"
Polecam w 100%
1234> >>
DODAJ OPINIĘ
Opinie o mnie na:
znanylekarz.pl
estheticon.pl
 

 ZABIEGI
Twarz i szyja
Piersi
Modelowanie sylwetki
Intymnie
Medycyna estetyczna
Chirurgia ręki

GALERIACENNIK
 

O MNIEZABIEGIGALERIACENNIKOPINIE PACJENTÓW
KONTAKT: info@drpietrasik.pl, +48 721 838 347
Polskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i EstetycznejPolskie Towarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
International Confederation for Plastic, Reconstructive, and Aesthetic Surgery (IPRAS)International Confederation for Plastic, Reconstructive, and Aesthetic Surgery (IPRAS)
American Association of Clinical Anatomists (AACA)American Association of Clinical Anatomists (AACA)
Opinie o mnie na:   estheticon.pl
znanylekarz.pl
ZOBACZ WERSJĘ DESKTOP
Nasze strony korzystają z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.